هفته های بارداری
راهنمای انتخاب اسم نوزاد

زندگی موفق

۵۵ کاربرد مفید سرکه سیب

1 سال پیش 0 نظر
ممکن است برای شما عجیب باشد که یک ماده‌ی غذایی، هم نقش یک لکه‌بر قوی را ایفا کند، هم به پوست و موی شما شادابی ببخشد، هم خطر برخی امراض و بیماری‌ها را از شما دور کند، هم برای باغچه و حیوان خانگی‌تان به کار بیاد و هم اثاثیه‌ی خانه‌ی‌تان را برق بیندازد. حتما با شنیدن این حرف‌ها به فکر یک ماده‌ی غذایی صنعتی می‌افتید که با افزودن انواع و اقسام مواد خوراکی و غیر خوراکی و افزودنی‌های مجاز و غیرمجاز توانسته یک تنه از پس این همه کار بربیاید. اما باید گفت تمامی این خواص مفید و کارآمد در یک ماده‌ی طبیعی همه‌کاره جمع شده است: سرکه‌ سیب. خواص ضد باکتریایی، ضد ویروسی و ضد قارچی سرکه‌ سیب، آن را به یک ارتش یک نفره تبدیل کرده است که علاوه بر حفظ سلامتی و زیبایی بدن و تمیزی محیط اطراف‌مان، به شدت با امراض و ناپاکی‌ها می‌جنگد. در این مقاله سعی می‌کنیم تا فواید، کاربردها و خواص سرکه سیب را در سلامت، زیبایی، بهداشت و نظافت خانه بررسی کنیم. توجه: خانم های باردار جهت استفاده از موارد این مطلب، بهتر است با پزشک خود نیز مشورت نمایند.

چگونه با ناامیدی مقابله کنیم؟

1 سال پیش 0 نظر
ناامیدی مسئله ای است که تقریبا همه افراد، در زندگی خود آن را تجربه کرده اند؛ در چنین زمانی، مهمترین امر، انجام فعالیت های درست است تا انسان را به زندگی عادی و شاداب گذشته برگرداند.

8 نکته مهم و ضروری که مردان باید درباره همسرداری بدانند

1 سال پیش 0 نظر
همسرداری موفق، مستلزم یک شناخت صحیح است تا با رفتاری آگاهانه، بتوانیم زندگی خود را همیشه با طراوت و عاشقانه ادامه دهیم. همسر شما به عنوان یک زن مستقل، باز هم به تکیه گاه محکمی نیازمند است تا در کنارش احساس امنیت و آرامش کند.

زندگی آرام با به کار بردن رازهای شوهرداری

1 سال پیش 0 نظر
همسرداری یکی از بزرگترین هنرهای هر انسان است. شوهرداری موفق، نیازمند شناخت و آگاهی صحیح از مرد است. با انجام تکنیک های همسرداری، می توان زندگی را تغییر داد تا مسیر عاشقانه ها هیچ وقت به مشکل نخورد.

4 ستون اصلی در زندگی زناشویی

1 سال پیش 0 نظر
زندگی زناشویی بسان خانه ای است که بر چهارستون پایدارست. هر یک از این چهار ستون در کنار هم و در تعاملی پیوسته چنان اثر گذارند که به سختی می توان اثر یکی را از دیگری یا بقیه متمایز کرد. آسیب یا لرزش هر کدام از ستون ها به تدریج در دیگر ستون ها منتشر می شود و بی توجهی به ترمیم و بهبود آن سبب کج شدن خانه و گاه فروریزی ناگهانی می شود.

چگونه مثبت اندیش باشیم؟

1 سال پیش 0 نظر
مثبت اندیشی، نقشی حیاتی در زندگی انسان ها ایفا می کند. امید به زندگی است که صبر را تقویت می کند و استفاده درست از نکات ساده روانشناسی، می تواند زندگی موفق و شاد را به ارمغان بیاورد.

تکنیک های همسرداری در زندگی

1 سال پیش 1 نظر
همان طور که دانشجوی موفق نیاز به مطالعه و پژوهش دارد؛ زندگی موفق نیز نیازمند اطلاعاتی ژرف در حوزه روانشناسی ارتباطات اجتماعی و همسرداری است و با رعایت تکنیک های همسرداری می توان زندگی مشترک را متحول کرد.

چگونه زندگی مشترک موفق و آرامی داشته باشیم؟

1 سال پیش 0 نظر
انجام رفتار های درست و به کارگیری تکنیک های موفقیت، گامی بزرگ در جهت همسرداری و زندگی موفق است. در صورت حمایت زوجین، ازدواج می تواند باعث افزایش شادی، سلامت، عزت نفس و در نهایت خوشبختی و سعادت افراد شود.

هنر شاد زیستن در زندگی

1 سال پیش 0 نظر
شاد زیستن در زندگی، یک هنر بزرگ است که بسیاری از انسان ها از آن غافل هستند. شاد زیستن به معنای عدم وجود مشکلات نیست؛ بلکه تفاوت در نحوه برخورد انسان ها با مسائل و مشکلات است. زندگی هدفمند، حفظ آرامش در هنگام مشکلات، احترام به علایق شخصی، تقویت اعتماد به نفس و... به داشتن یک زندگی شاد و موفق کمک شایانی می کند.