هفته های بارداری
راهنمای انتخاب اسم نوزاد

نگهداری گل و گیاه

چگونه دسته گل ها را برای مدت طولانی تری نگهداری کنیم؟

1 سال پیش 0 نظر
گل ها یکی از زیباترین آفریده های خداوند هستند که با انواع شکل های متفاوت و رنگ های زیبا، مورد علاقه بسیاری از افراد واقع می گردند. در ادامه مطلب به روش های صحیح نگهداری دسته گل های زیبا در خانه می پردازیم.

نکاتی مهم در نگهداری گیاه کاکتوس آپارتمانی

1 سال پیش 0 نظر
کاکتوس انواع زیبایی دارند که با افزایش آپارتمان نشینی و مشغله های زندگی در شهر، هر روز بر تعداد علاقه مندان آن افزوده می شود؛ زیرا نگهداری و پرورش کاکتوس آسان است و در شرایط سخت، دوام بیشتری نسبت به سایر گونه های گیاهی دارد.

10 نکته در خصوص خرید و نگهداری گیاه بن سای

1 سال پیش 0 نظر
گیاه بن سای، در سال های اخیر علاقه مندان بسیاری پیدا کرده است و گونه آپارتمانی آن بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در خرید و نگهداری این گیاه زیبای هنری باید به نکاتی دقت نمود که در ادامه مطلب به آن اشاره می کنیم.

نکات مهم در نگهداری گیاهان خانگی

1 سال پیش 0 نظر
یکی از علایق مهم افراد، استفاده از گیاهان خانگی است. این گیاهان زیبا علاوه بر تقویت روحیه و انرژی مثبت افراد حاضر در خانه، تزیینی طبیعی و دلچسب برای دکور منزل نیز محسوب می شوند. در استفاده از گیاهان آپارتمانی باید به برخی نکات مهم از جمله آبیاری گیاهان خانگی، دقت به نور مورد نیاز و مکان متناسب با ویژگی های گیاه، انتخاب گلدان مناسب، تمیز کردن گیاه و... دقت کرد. اگر نگهداری از گیاهان خانگی به درستی صورت بگیرد، بی شک فضای خانه شما، شاداب تر خواهد شد.