هفته های بارداری
راهنمای انتخاب اسم نوزاد

دکوراسیون

با دکوراسیون پاییزی خانه رویایی داشته باشید

1 سال پیش 0 نظر
دکوراسیون پاییزی می تواند فضای خانه شما را رویایی کند و حال و هوا و روحیه اعضای خانواده و حتی دوستان شما را شاداب و تازه کند. با به کارگیری ترفند ها و ایده های دکوراسیون پاییزی شما می توانید طبیعت را به خانه بیاورید و از آن لذت ببرید.

تغییرات کوچک دکوراسیون منزل در دوران بارداری

1 سال پیش 0 نظر
دوران بارداری بسیار حساس و ویژه است و زنان نیازمند دقت و توجه بیشتری از سوی اطرافیان هستند. با اعمال تغییراتی کوچک در دکوراسیون منزل می توانید خانه را به محلی آرامش بخش تبدیل کنید.

نکات مهم در دکوراسیون اتاق خواب

1 سال پیش 0 نظر
دکوراسیون اتاق خواب، باید در عین سادگی، زیبا باشد؛ زیرا محلی برای استراحت و کسب آرامش است. در چینش وسایل اتاق خواب، باید به نکات مهم معماری، دقت شود تا طراحی آن به درستی شکل گیرد.

7 راه حل معماری برای دکوراسیون خانه های کوچک و روش بزرگ نشان دادن آن

1 سال پیش 0 نظر
خانه های کوچک، نیازمند معماری مدرن هستند تا جای راحتی برای زندگی باشند. امروزه اغلب آپارتمان ها و خانه ها را در ابعادی کوچک می سازند و با معماری قدیم، نمی توان دکوراسیونی درست را در این گونه خانه ها به اجرا درآورد. در این مطلب به راه حل های کاربردی معماری برای بزرگ و دلباز نشان دادن خانه های کوچک می پردازیم.

راه حل معماری برای دکوراسیون خانه های تاریک

1 سال پیش 0 نظر
نورپردازی و روشنایی خانه تاثیر بسیار زیادی در روحیه افراد دارد و احساس آرامش و نشاط را به انسان منتقل می کند. بی شک هیچ کس دوست ندارد در اتاقی دلگیر و تاریک زندگی کند؛ اما گاهی اوقات خانه ها نورگیر نیستند و بهترین روش برای حل این مشکل استفاده از راه حل های معماری در طراحی دکوراسیون است. استفاده از اجسام و وسایل رنگ روشن با جنسی خاص که انعکاس نور مناسبی داشته باشد، می تواند تا حد زیادی موجب روشن شدن فضا و دلبازی محیط خانه و محل زندگی شود.

نقش میز تلویزیون در تنوع و زیبایی دکوراسیون خانه

1 سال پیش 0 نظر
امروزه با توجه به طراحی تلویزیون به شکل انواع ال سی دی، میزهای تلویزیونی نیز دارای طراحی و ظرافت ویژه ای هستند. میز تلویزیونی نه به عنوان یک وسیله ساده و جاگیر، بلکه یکی از عناصر مهم در طراحی داخلی دکوراسیون به شمار می رود و انواع مختلفی دارد. حتی اگر میزتلویزیونی شما ساده باشد، با اضافه کردن تعدادی قفسه، تابلو و...در کنار آن، می توانید یک فضای خاص را پدید آوردید. استفاده از دیوار به عنوان پس زمینه ای مناسب، می تواند تاثیر شگرفی در دکوراسیون شما بگذراد؛ به شرطی که بتوانید به خوبی و هوشمندانه آن را با کاغذ دیواری، قفسه و... تزیین کنید. حتی اگر چندان هم اهل تماشای تلویزیون نباشید، باز می توانید با شیوه های نوین معماری بخش هایی را در کنار میز تلویزیونی قرار دهید و آن را از کانون توجه خارج کنید.