هفته های بارداری
راهنمای انتخاب اسم نوزاد

تفریح و سرگرمی

ایفل پربازدیدترین برج در جهان

1 سال پیش 0 نظر
برج ایفل یکی از زیباترین سازه های آهنی جهان به شمار می رود و پربازدیدترین برج اروپایی است که سالانه میزبان حدود هفت میلیون گردشگر است. برج ایفل، با ارتفاع 324 متری، تا حدود 40 سال بلندترین سازه در دنیا به شمار می رفت.

ونیز شهر رویایی ایتالیا

1 سال پیش 0 نظر
ونیز یکی از شهرهای زیبا و منحصر به فرد دنیا است که در ایتالیا قرار دارد. به دلیل زیبایی های معماری و آثار ماندگار، این شهر به ثبت جهانی یونسکو نیز رسیده است. برای آشنایی بیشتر با این شهر رویایی، ادامه مطلب را مطالعه فرمایید.

قلعه رودخان بهشت گیلان

2 سال پیش 0 نظر
قلعه رودخان گیلان، یکی از مکان های دیدنی و گردشگری مهم در ایران به شمار می رود. این قلعه ی تاریخی که در طبیعت بکر قرار گرفته است، منظره ای چشم‌نواز برای مسافران و گردشگران دارد.

آشنایی با غار علیصدر نمونه ای کم نظیر در جهان

2 سال پیش 0 نظر
غار علیصدر، یک منطقه گردشگری کم نظیر محسوب می شود که در استان همدان واقع شده است. این غار دارای طولانی ترین مسیر قایقرانی درون غار در جهان است و سالانه میزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی می باشد.

طبیعت ماسوله و ویژگی های منحصر به فرد آن

2 سال پیش 0 نظر
یکی از زیباترین مناطق گردشگری ایران، طبیعت ماسوله در استان گیلان است. این منطقه زیبا و دیدنی که به دلیل قدمت و معماری منحصر به فرد به ثبت ملی نیز رسیده است، سالانه پذیرای هزاران گردشگر داخلی و توریست خارجی است. مکانی که در کنار طبیعت چشم نواز، دارای معماری ویژه است و در آن حیاط ساختمان بالایی، پشت بام خانه های پایینی است.