هفته های بارداری
راهنمای انتخاب اسم نوزاد

اجتماعی

در اتفاقی نادر دومین دوقلوهای نیمه همسان جهان ۴ ساله شدند

8 ماه پیش 0 نظر
محققان طی پژوهشی دومین نمونه تولد دوقلوهای نیمه همسان جهان را گزارش کرده اند. این دوقلوها اکنون در استرالیا زندگی می کنند در ادامه مطلب جزییاتی در خصوص این موضوع را مطرح خواهیم کرد.

گفت و گو با سعید عزت اللهی بازیکن تیم ملی ایران

9 ماه پیش 0 نظر
سعید عزت اللهی بازیکن جوان تیم ملی ایران با درخشش در بازی های جام جهانی و جام ملت های آسیا توانست به بازیکنی محبوب تبدیل شود. در ادامه می توانید مصاحبه با این جوان با استعداد و خوش تکنیک را مطالعه کنید.

اختراع اسباب بازی با صوتی مشابه رحم مادر برای آرامش کودک

10 ماه پیش 0 نظر
ممکن است شما هم تجربه کرده باشید که کودکان هنگامی که سوار ماشین می شوند آرام تر هستند و اگر در حال گریه باشند به زودی ساکت می گردند. این مسئله موجب گشته تا شرکت هوندا دست به ابتکاری خلاقانه و جذاب بزند که در ادامه مطلب به آن اشاره خواهیم داشت.

شرایط حضور همراه در زمان زایمان تسهیل می شود

10 ماه پیش 0 نظر
رئیس اداره سلامت مادران وزارت بهداشت گفت: در اصلاحیه دستورالعمل زایمان طبیعی که آماده شده، برنامه جامع تری درباره حضور همراه در زمان زایمان در نظر گرفته شده است.

مصاحبه با علیرضا بیرانوند از مهار پنالتی رونالدو تا موفقیت در آسیا

11 ماه پیش 0 نظر
گلر تیم ملی و پرسپولیس درباره مهار پنالتی کریس در جام جهانی گفت: وقتی پنالتی رونالدو را گرفتم فقط یاد چیطوری کریس افتادم!

مصاحبه با علیرضا جهانبخش لژیونری که آقای گل لیگ هلند شد

1 سال پیش 0 نظر
علیرضا جهانبخش در مصاحبه با مجله AFC به بیان زندگی فوتبالی خود در دوران نوجوانی پرداخت و در خصوص جام‌جهانی و جام ملت‌های آسیا سخن گفت.

مصاحبه جذاب و متفاوت با سردار آزمون لژیونر موفق ایران

1 سال پیش 0 نظر
سردار آزمون ، مهاجم روستوف و تیم ملی فوتبال ایران در اولین مصاحبه مفصل خود با یکی از رسانه‌های روسی پس از سال حضور در لیگ برتر این کشور درباره زندگی در غربت، خانواده‌اش، دوران حضورش در روبین کازان و … صحبت کرد.

افزایش چشمگیر تولدهای حاصل از «آی وی اف»

1 سال پیش 0 نظر
در سال های اخیر، تولدهای حاصل از روش «آی وی اف»، افزایش چشمگیری داشته است که نشان از افزایش نرخ موفقیت در انتقال جنین های فریز شده می باشد.

کمک اصغر فرهادی به خیریه بقیه الله الاعظم

1 سال پیش 0 نظر
اضغر فرهادی، کارگردان سرشناس سینمای ایران، با اهدای ۴ دستگاه دیالیز به خیریه بقیه الله الاعظم خمینی شهر، کمک شایانی به مردم این منطقه کرد.

ساخت مستندی که به علل تجرد دختران می پردازد

1 سال پیش 0 نظر
مستند «تنهایی اجباری» به کارگردانی هائده مرادی و تهیه کنندگی علی نظری با بررسی عوامل فرهنگی و اجتماعی در خصوص تجرد دختران تحصیل کرده و فرهیخته ساخته شده است و به زودی از رسانه ملی پخش می گردد.