هفته های بارداری
راهنمای انتخاب اسم نوزاد

لوازم منزل

آیا فضای مجازی باعث بروز اختلالات روانی در کودک می شود؟

1 سال پیش 0 نظر
امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی متاسفانه شاهد حضور کودکان در فضای مجازی هستیم. طبق تحقیقات انجام شده، استفاده بیش از حد از شبکه‌های اجتماعی در مواقعی باعث بروز اختلالات روانی در کودکان می‌شود.

5 نکته کاربردی برای تمیز کردن جارو برقی

1 سال پیش 0 نظر
جارو برقی یکی از لوازم خانگی پرکاربرد است که تقریبا در تمامی خانه ها یافت می شود. برای بهبود عملکرد این وسیله خانگی ضروری، لازم است تا هر چند وقت یک بار آن را به خوبی مورد شست و شو قرار دهید و تمیز کنید.

نکات مهم در نگهداری از ماشین لباسشویی

1 سال پیش 0 نظر
ماشین لباسشویی تقریبا در تمام خانه ها وجود دارد و با توجه به آن که یک لوازم برقی گران محسوب می شود، لازم است تا در حفظ و نگهداری آن دقت ویژه ای داشت. محافظت به شیوه صحیح از ماشین لباسشویی مستلزم یکسری نکات ساده اما مهم می باشد که در ادامه مطلب به آن اشاره خواهیم داشت.

استفاده از بخارپز برقی برای بهترین نوع پخت غذا

1 سال پیش 0 نظر
استفاده از بخارپز موجب می شود تا ویتامین های غذا از بین نروند. بهترین نوع پخت غذا، به شکل بخارپز است که در ادامه به نکاتی درباره استفاده از آن ها می پردازیم.

هنگام خرید و نگهداری یخچال به چه نکاتی دقت کنیم؟

1 سال پیش 0 نظر
یخچال فریزر در ابعاد و طرح های متنوع و قیمت های مختلف در بازار موجود است تا افراد، یخچالی را متناسب با شرایط خود خریداری کنند. در هنگام خرید یخچال باید به نکاتی از قبیل برچسب انرژی، ظرفیت نگهداری، گارانتی و... توجه کرد.

نکاتی در خصوص استفاده از مایکروویو

1 سال پیش 0 نظر
مایکروویو یک وسیله برقی مورد علاقه بانوان شاغل است، زیرا پخت و گرم کردن غذا به آسانی و بسیار زود در آن صورت می گیرد. اما به دلیل امواج موجود در این وسیله، بهتر از که کمتر از آن استفاده شود و در هنگام استفاده، نکات ایمنی رعایت گردد.