هفته های بارداری
راهنمای انتخاب اسم نوزاد

اخبار ویژه

احمد مهران فر: در زندگی واقعی خنده رو نیستم

7 ماه پیش 0 نظر
احمد مهرانفر که دهه چهل زندگی را تجربه می کند، می‌گوید در زندگی شخصی به سختی خنده‌اش می‌گیرد، حالا برخلاف گذشته دوست دارد در سکوت زندگی کند اما انگار روی صحنه یا جلوی دوربین به آدم دیگری تبدیل می‌شود.

گفتگوی جالب با بهتاش سریال پایتخت 5

7 ماه پیش 0 نظر
سریال پایتخت از محبوب ترین سریال های نوروزی تاریخ صدا و سیمای ایران است که هواداران بسیار زیادی دارد. در ادامه می توانید گفت و گوی جالب و خواندنی با بازیگر نقش بهتاش در سریال پایتخت 5 را بخوانید.

در اتفاقی نادر دومین دوقلوهای نیمه همسان جهان ۴ ساله شدند

8 ماه پیش 0 نظر
محققان طی پژوهشی دومین نمونه تولد دوقلوهای نیمه همسان جهان را گزارش کرده اند. این دوقلوها اکنون در استرالیا زندگی می کنند در ادامه مطلب جزییاتی در خصوص این موضوع را مطرح خواهیم کرد.

مصاحبه با ریما رامین فر همراه با اعترافی با مزه

8 ماه پیش 0 نظر
ریما رامین‌فر بازیگر نقش هما که در چهارمین پایتخت به عضویت شورای شهر در آمده و به هیچ عنوان زیر بار قانون گریزی نمی‌رود و به همین دلیل چالش‌هایی با همسرش نقی پیدا کرد، در این مصاحبه اعتراف بامزه‌ای کرده است. شما را به خواندن این مصاحبه دعوت می‌کنیم.

مصاحبه با محسن تنابنده بازیگر و نویسنده خوش فکر سینما

8 ماه پیش 0 نظر
محسن تنابنده بازیگر و نویسنده با استعداد سینمای ایران با بازی و نویسندگی فیلم پایتخت به شهرت دست یافت. این هنرمند در نگارش سریال پایتخت چنان موفق عمل کرد که ساخت این فیلم در چندین فصل تکرار شد و فصل جدید آن به احتمال فراوان برای نوروز ساخته خواهد شد.

گفتگو با پیمان معادی درباره سینمای ایران و هالیوود

8 ماه پیش 0 نظر
پیمان معادی با بازی درخشان در فیلم های سینمایی توانست خود را به عنوان یک بازیگر با استعداد معرفی کند تا جایی که کارگردانان خارجی و اروپایی نیز همکاری با وی را لذت بخش دانسته اند و وی را فردی حرفه ای می دانند.

گفت و گو با سعید عزت اللهی بازیکن تیم ملی ایران

9 ماه پیش 0 نظر
سعید عزت اللهی بازیکن جوان تیم ملی ایران با درخشش در بازی های جام جهانی و جام ملت های آسیا توانست به بازیکنی محبوب تبدیل شود. در ادامه می توانید مصاحبه با این جوان با استعداد و خوش تکنیک را مطالعه کنید.

مصاحبه صریح با فرزاد فرزین خواننده و بازیگر پرطرفدار

9 ماه پیش 0 نظر
فرزاد فرزین یک حرفه ای تمام عیار است. او بیش از 10 سال است که در سطح اول موسیقی پاپ حضور دارد و همواره برای ادامه کارش برنامه داشته است. در ادامه می توانید مصاحبه مفصل با این خواننده سرشناس را بخوانید.

مصاحبه جذاب و متفاوت با علی ضیا

9 ماه پیش 0 نظر
علی ضیا مجری جوان صدا و سیما روز های زیادی را سپری کرد تا بتواند با تلاش های خود به اجرای زنده در شبکه های رسمی برسد. گفت و گوی مفصل و جذاب با علی ضیا را در ادامه می توانید مطالعه کنید.

گفتگو با مژده لواسانی جوان ترین سردبیر تاریخ رادیو

10 ماه پیش 0 نظر
«مژده لواسانی»یکی از جوانترین مجری های رسانه ملی است که او را از دوران نوجوانی اش در قاب تلویزیون دیده ایم. شروع برنامه تازه این مجری جوان بهانه ای شد تا به مناسبت «روز جوان» به سراغش برویم.