هفته های بارداری
راهنمای انتخاب اسم نوزاد

انتخاب سیسمونی

دکوراسیون اتاق کودک باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

9 ماه پیش 0 نظر
دکوراسیون اتاق کودک و وسایل موجود در آن بسیار مهم هستند و حتی می توانند در سلامت کودک نقشی تعیین کننده داشته باشند. در ادامه مطلب به مهم ترین نکات در خصوص اتاق کودک اشاره خواهیم داشت.

ویژگی های مهم بالشت نوزادان چیست؟

11 ماه پیش 0 نظر
در خرید سیسمونی و به خصوص لوازمی که در ارتباط مستقیم با بدن کودک قرار دارند، باید دقت زیادی شود زیرا می تواند در سلامت کودک موثر باشد. بالشت نوزادان در ارتباط مستقیم با سر قرار دارد و بر شکل گیری جمجمه و رشد و گردش خون مغز نقش موثری دارد.

7 مورد از ویژگی های مهم تخت خواب نوزاد

11 ماه پیش 0 نظر
تخت خواب نوزاد وسیله ای محبوب در میان سیسمونی نوزاد است که تقریبا تمامی والدین آن را خریداری می کنند، اما لازم است تا با شناخت ویژگی های مهم تخت خواب آشنا باشید تا بهترین خرید را برای فرزند دلبندتان انجام دهید.

لزوم خرید کیسه خواب کودک در سیسمونی

11 ماه پیش 0 نظر
کیسه خواب یکی از وسایل های مورد نیاز سیسمونی کودک می باشد که با توجه لطفات و طرح های مختلف، به راحتی مورد پسند کودکان واقع می شود. مهمترین عملکرد کیسه خواب در تامین امنیت و سلامت کودک می باشد.

اسباب بازی های مختلف را چگونه می توان تمیز کرد؟

12 ماه پیش 0 نظر
اسباب بازی ها از مهمترین علایق کودکان هستند و در رشد ذهنی، یادگیری و شکوفایی آن ها نقشی تعیین کننده ایفا می کنند. اسباب بازی ها را باید در بازه زمانی معین، مورد شست و شو قرار داد تا همیشه پاکیزه باشند و سبب ایجاد بیماری در کودک نشوند.

نکاتی برای خرید کفش مناسب کودک نوپا

1 سال پیش 0 نظر
کودکان نوپا در سن حدود 14 ماهگی می توانند راه بروند و از کفش های زیبا و مناسب استفاده کنند. با توجه به اینکه پای کودکان دارای استخوان و ماهیچه ضعیف و کوچک است باید در خرید کفش مناسب دقت نمود.

در خرید لباس نوزاد به چه نکاتی دقت کنیم؟

1 سال پیش 0 نظر
لباس نوزاد باید دارای ویژگی های خاصی باشد، زیرا در تماس مستقیم با پوست ظریف کودک قرار دارد. دقت به جنس، مدل، رنگ و... لباس کودک ضروری است، در ادامه به مهمترین ویژگی های لباس نوزاد اشاره خواهیم داشت.