هفته های بارداری
راهنمای انتخاب اسم نوزاد

آشپزی

آموزش طرز تهیه و فواید مصرف قیساوا در بارداری

7 ماه پیش 0 نظر
قیساوا یک خوراک لذیذ و خوش طعم محلی است که منبع غنی از آهن، ویتامین آ، پروتئین و...می باشد. در ادامه این مطلب به مهم ترین فواید مصرف قیساوا در دوران بارداری و طرز تهیه آن اشاره خواهیم داشت.

طرز تهیه املت سبزیجات خوشمزه و مفید

8 ماه پیش 0 نظر
املت سبزیجات یکی از انواع املت ها است که برای کودکان بسیار مفید می باشد. در ادامه مطلب طرز تهیه املت سبزیجات را آموزش خواهیم داد.

طرز تهیه کوکو سیب زمینی شکم پر با گوشت

8 ماه پیش 0 نظر
کوکو سیب زمینی شکم پر با گوشت یک غذای لذیذ و خوش طعم است که مواد اصلی آن همان گونه که از نامش پیداست، سیب زمینی می باشد. این نوع کوکو به دلیل وجود گوشت دارای طعم متفاوت تری نسبت به سایر انواع کوکو سیب زمینی می باشد که لازم است حتما یک بار امتحان کنید و تجربه شیرین آن را کسب کنید.

طرز تهیه حریره بادام غذای اصیل و مقوی ایرانی

9 ماه پیش 0 نظر
طرز تهیه حریره بادام که یک غذای خوشمزه و مقوی اصیل ایرانی است، بسیار ساده می باشد. هضم حریره بادام آسان است و به این جهت برای نوزدان و کودکان مناسب است. در ادامه مطلب به خواص حریره بادام و طرز تهیه این غذای مقوی اشاره خواهیم داشت.

طرز تهیه حلوا خرمایی خوشمزه و مقوی برای زنان باردار

9 ماه پیش 0 نظر
طرز تهیه حلوا خرمایی بسیار ساده است و زمان پخت آن نیز اندک می باشد. حلوا خرمایی خوشمزه بسیار مغذی و مفید می باشد و مصرف آن برای کودکان و همچنین بانوان به خصوص در دوران بارداری و شیردهی توصیه می گردد.

طرز تهیه پای سیب دسری خوشمزه و مقوی برای کودکان

10 ماه پیش 0 نظر
سیب ها غنی از آنتی اکسیدان ها و مواد گیاهی هستند که بر ضد مواد شیمیایی مضر و تحلیل عضلانی در چشم ها عمل می کنند و برای حفظ سلامتی کودک لازم است تا سیب در برنامه غذایی او قرار گیرد، یکی از انواع مصرف سیب به شکل پای سیب است.

لقمه موز و بادام زمینی میان وعده مقوی برای کودک

10 ماه پیش 0 نظر
تنوع لقمه های غذایی برای مادران به یکی از دغدغه های فکری تبدیل می شود چرا که به طور روزانه باید برای کودک خود لقمه درست کنند تا او در مهد و مدرسه از آن استفاده کند. در این مطلب طرز تهیه لقمه موز و بادام زمینی خوشمزه را به شما آموزش خواهیم داد.

تهیه سوپ عدس و نخود فرنگی یک غذای عالی برای ماه آخر بارداری

10 ماه پیش 0 نظر
تغذیه در دوران بارداری نقشی بسیار مهم و حیاتی ایفا می کند و به طور مستقیم بر سلامت مادر و جنین اثر می گذراد. سوپ عدس و نخود فرنگی بسیار خوشمزه و مقوی است و توصیه می گردد تا بانوان باردار در ماه آخر بارداری خود حتما از آن مصرف کنند.

تهیه خورشت انار مسما توصیه ای خوشمزه و جذاب برای بانوان باردار

11 ماه پیش 0 نظر
خورشت انار مسما بسیار لذیذ و خوشمزه است و به دلیل وجود انار، توصیه می شود تا بانوان به خصوص در دوران بارداری از آن استفاده کنند.

طرز تهیه سمبوسه سیب زمینی خانگی با روشی آسان

11 ماه پیش 0 نظر
سمبوسه یک میان وعده خوش طعم است. مصرف این ساندویچ گرم در روز های سرد پاییز و زمستان بسیار دلچسب و دلپذیر است که در ادامه مطلب به طرز تهیه سمبوسه به روش خانگی و آسان اشاره خواهیم داشت.