هفته های بارداری
راهنمای انتخاب اسم نوزاد

آرایش

آموزش نحوه لیفتینگ برای کشش و زیبایی پوست

1 سال پیش 0 نظر
لیفتینگ یکی از روش های پرطرفدار در میان بانوان است، زیرا با ایجاد حالت کشسانی در پوست، به زیبایی و هر چه جوان تر شدن چهره، کمک شایانی می کند.

نکاتی برای حفظ سلامت چشم در هنگام آرایش

1 سال پیش 0 نظر
برای آرایش چشم، انواع مختلفی از لوازم آرایشی و بهداشتی وجود دارد که در هنگام استفاده از آن، باید به طور کامل دقت کرد تا سلامت چشم به خطر نیفتد. در این مطلب به نکات مهمی در خصوص سلامت چشم در هنگام آرایش اشاره خواهیم داشت.

۸ نکته در آرایش پوست های چرب

1 سال پیش 0 نظر
آرایش باید سبب افزایش زیبایی و آراستگی ظاهری شود؛ اما گاهی به دلیل شناخت نادرست از جنس پوست چرب، آرایش به اصطلاح پس زده می شود و سیمای خوشی ندارد.

استفاده بی رویه از لوازم‌آرایش سمی مهلک برای پوست و زیبایی طبیعی

1 سال پیش 0 نظر
لوازم آرایشی اگر به اندازه مورد استفاده قرار گیرد، بر زیبایی فرد می افزاید. اما متاسفانه در سال های اخیر شاهد مصرف بی رویه لوازم آرایشی هستیم که سلامت پوست را به خطر می اندازد.

راه های جلوگیری از چروک پوست صورت

1 سال پیش 0 نظر
پوست صورت، برای افراد اهمیت ویژه ای دارد؛ به خصوص بانوان دوست دارند، همیشه پوستی شاداب و لطیف و بدون چروک داشته باشند تا حتی سن شان کمتر نشان دهد. جلوگیری از چروک پوست راه حل هایی دارد که با انجام آن می توان پوست لطیف و شاداب داشت.

5 راه طبیعی برای حفظ سلامت و رطوبت پوست

1 سال پیش 0 نظر
پوست انسان با توجه به آنکه در معرض گرما، سرما، آلودگی هوا و... قرار می گیرد، بسیار حساس است و نیاز به مراقبت بیشتری دارد. حفظ سلامت پوست یک امر مهم تلقی می شود که نباید از آن غافل شد. برای حفظ رطوبت پوست و جلوگیری از خشکی آن، بهتر از از راه حل ها و روش های ساده و طبیعی بهره برد. برای مثال استفاده از عسل، روغن زیتون، روغن نارگیل و... می تواند در سلامت پوست، بسیار موثر باشد.