هفته های بارداری
راهنمای انتخاب اسم نوزاد

مد و زیبایی

هر چند وقت باید حوله های حمام شسته شود؟

1 سال پیش 0 نظر
استفاده از حوله های حمام که در ارتباط مستقیم با سطح پوست بدن قرار دارد، نیازمند رعایت نکات ویژه‌ی بهداشتی است تا باعث ایجاد بیماری های پوستی نشود.

آموزش نحوه لیفتینگ برای کشش و زیبایی پوست

1 سال پیش 0 نظر
لیفتینگ یکی از روش های پرطرفدار در میان بانوان است، زیرا با ایجاد حالت کشسانی در پوست، به زیبایی و هر چه جوان تر شدن چهره، کمک شایانی می کند.

انواع صابون های صورت موجود در بازار را بشناسید

1 سال پیش 0 نظر
پوست انسان بسیار ظریف و حساس است، به خصوص پوست صورت که در معرض هوای آزاد و انواع آلودگی ها قرار دارد. برای شست و شوی صحیح و استفاده از مواد پاک کننده پوست، ابتدا باید انواع مختلفی از آن ها را شناخت. در ادامه مطلب به معرفی انواع صابون موجود در بازار می پردازیم.

در فصل پاییز چه لباسی بپوشیم؟

1 سال پیش 0 نظر
فصل پاییز از راه رسیده است و هوا هر روز سرد تر می شود؛ دیگر زمان آن فرا رسیده است که لباس های گرم خود را از کمد درآوریم و استفاده کنیم.

نکاتی برای حفظ سلامت چشم در هنگام آرایش

1 سال پیش 0 نظر
برای آرایش چشم، انواع مختلفی از لوازم آرایشی و بهداشتی وجود دارد که در هنگام استفاده از آن، باید به طور کامل دقت کرد تا سلامت چشم به خطر نیفتد. در این مطلب به نکات مهمی در خصوص سلامت چشم در هنگام آرایش اشاره خواهیم داشت.

چگونه برس یا شانه سر را تمیز کنیم؟

1 سال پیش 0 نظر
برس یا شانه سر، در ارتباط و تماس مستقیم با موی سر قرار دارد و بهداشت آن، بر سلامت و حتی درخشندگی مو، موثر است. هر چند هفته، باید برس را به روش صحیح تمیز کرد تا سلامت مو به خطر نیفتد.

۸ نکته در آرایش پوست های چرب

1 سال پیش 0 نظر
آرایش باید سبب افزایش زیبایی و آراستگی ظاهری شود؛ اما گاهی به دلیل شناخت نادرست از جنس پوست چرب، آرایش به اصطلاح پس زده می شود و سیمای خوشی ندارد.

استفاده بی رویه از لوازم‌آرایش سمی مهلک برای پوست و زیبایی طبیعی

1 سال پیش 0 نظر
لوازم آرایشی اگر به اندازه مورد استفاده قرار گیرد، بر زیبایی فرد می افزاید. اما متاسفانه در سال های اخیر شاهد مصرف بی رویه لوازم آرایشی هستیم که سلامت پوست را به خطر می اندازد.

راه های جلوگیری از چروک پوست صورت

1 سال پیش 0 نظر
پوست صورت، برای افراد اهمیت ویژه ای دارد؛ به خصوص بانوان دوست دارند، همیشه پوستی شاداب و لطیف و بدون چروک داشته باشند تا حتی سن شان کمتر نشان دهد. جلوگیری از چروک پوست راه حل هایی دارد که با انجام آن می توان پوست لطیف و شاداب داشت.

بهترین مد لباس تابستانی برای دختران

1 سال پیش 0 نظر
انتخاب صحیح لباس های تابستانی، می تواند تا حد زیادی انسان را از گرما زدگی دور نگه دارد. در مد تابستانی، عموما لباس های دخترانه را با رنگ هایی شاد و جنس هایی از نوع کتان و نخی پیشنهاد می کنند.