مریم عبدی مریم عبدی
ایجاد کننده موضوع

موضوع: تنبلی تخمدان سندرم پلی کیستیک

سلام خدمت خانم دکتر عزیز من 24سالمه و 4ساله ازدواج کردم طبعم سرده و تو این چند سال همش دکتر بودم وقتی مجرد بودم پریودیام خیلی نامنظم بود الانم که خیلی نامنظم هست و فقط با دارو و امپول پریود میشم اگه استفاده نکنم پریود نمیشم اوایل همسرم اسپرمش ضعيف بود که خوب شد ولی من همچنان دچار تنبلی تخمدان هستم اخرین بار رفتین دکتر واسه رویان که خانم رمضانعلی دکترم بودن گفتن که اول مشکل داشتم الان کم شده و بادارو حل میشه و دارو براهر دومون نوشت بعدش که برگشتیم کارشناسی نوبت دوم گفتن که هیچ مشکلی نداریم فقط یه کوچولو که حل شده با دارو دوباره واس کارشناسی رفتیم گفتن که باید iniبشم الان ما با این عمل خیلی موافق نیستیم ایا داروی دیگه هست که باردار بشم الان 2ماه که پریود نشدم تست دادم منفی بود گهگداری لک بهم میاد قط میشه وهمش زیر دلم درد میکنه و احساس نیکنم میپره و یه چیزی توش هست سمت چپم و تیر میکشه و سوز میزنه انگار با تیغ داری میبری و هنگام نزدیکی سوزش دارم لطفا جوابم رو بدید
سلام عزیزم منم تنبلی داشتم با آمپول سینال باردارشدمو خیلی ام باید بیخیال باشی دقیقا همون ماهی که بیخیالی. میشه نگران نباش اصلا
مریم عبدی مریم عبدی
ایجاد کننده موضوع
ممنون یهنی با این وضعیت که دارم میتونم باردار بشم این امپول رو دکتر نوشت که زدی. ایا منم میتونم خودم بخرم بزنم راستی چرا خانم دکتر جوابمو نمیده

ارسال پاسخ شما

جهت ارسال پاسخ لطفا وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید.