درباره ما

هدف:

سایت "نی نی تماس" به منظور اطلاع رسانی، بالابردن سطح آگاهی و ارائه خدمات متنوع و مورد نیاز خانواده، بخصوص مادر و کودک، ایجاد شده است.

 

همکاران:

 جمعی از بهترین پزشکان و متخصصان باتجربه از شهرهای مختلف کشور با ما همکاری دارند و تیم فنی و اداری ما متشکل از افراد متخصص، خوش فکر و خلاق می باشد.

 

کلینیک:

شما بانوان عزیز می توانید در بخشهای مختلف کلینیک، سوالات خود را در همه زمینه های پزشکی(متخصص زنان و زایمان، تغذیه، زیبایی، متخصص کودک، دندانپزشک کودک، ارتوپد کودک و ...)، روانشناسی(عمومی و کودک)، کارشناسان حقوقی بپرسید. پزشکان و متخصصان سایت، در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

نکته مهم در مورد سوالات این است که نام شما به عنوان سوال کننده حتی برای مشاوران سایت محرمانه می ماند و لذا شما می توانید با آرامش و امنیت بهتر، سوالات خود را مطرح نمایید.

پس از اینکه پزشک یا مشاور سایت به سوال شما پاسخ داد، شما یک اعلان در پروفایل کاربری خود دریافت میکنید.

 

گفتگو:

شما بانوان عزیز می توانید در بخشهای مختلف گفتگو با سایر بانوان و مادران گفتگو کنید. گفتگوها در بخشهای مختلفی ایجاد شده اند که دسترسی شما را به موضوع خاص جهت مطالعه و اظهار نظر راحتتر میکند.

اگر موضوعی را در بخش مرتبط پیدا نکردید، می توانید موضوع جدیدی را به آن بخش اضافه کنید تا با دیگران تبادل نظر نمایید.

گفتگو در اینجا نسبت به شبکه های اجتماعی بسیار راحت تر و از همه مهمتر، امن تر است. بعلاوه بدلیل دسته بندی منظم موضوعات، شما سریعتر به جوابها و نظرات مورد نظر خود، دست پیدا میکنید.

 

نکات بسیار مهم:

نکته اول- اگرچه پزشکان و مشاوران این سایت، جزو بهترینها هستند که گزینش شده و مورد تایید ما می باشند. لیکن بدلیل اینکه در اکثر موارد برای تشخیص دقیق و صحیح یک بیماری و مشکل، نیاز به معاینه حضوری، اخذ آزمایش، شنیدن دقیق شرح حال و رعایت سایر موارد تشخیصی می باشد. لذا پاسخهای ارائه شده توسط پزشکان و مشاوران محترم در سایت، به هیچ عنوان به تنهایی نباید ملاک عمل شما قرار گیرد و حتما لازم است که حضورا به متخصصان سایت یا دیگر متخصصان مورد تایید، مراجعه فرمائید و مسئولیت عدم رعایت این موضوع، بعهده شما خواهد بود.

نکته دوم- در محیط گفتگو با سایر بانوان، این سایت نظر یا مطلب هیچ یک از کاربران را تائید یا رد نمی نماید و تشخیص درست یا غلط بودن و استفاده یا عدم استفاده از مطالب دیگران به عهده خود شماست و و ظیفه ما صرفا ایجاد محیطی آرام و منظم، جهت اطلاع رسانی و تبادل نظر شما عزیزان است.

امیدواریم اوقات خوشی را در این سایت تجربه کنید و از خدمات و امکانات مفید آن، استفاده و بهره لازم را ببرید.